Türkiye Sektör Meclisleri

Türkiye İklimlendirme Meclisi

Oluşturulma Tarihi : 26.03.2019


Toplantı Yeri

İSTANBUL


Haber İçeriği

Türkiye, MCE-Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda partner ülke

Türkiye İklimlendirme Meclisi sektörün üst düzey temsilcilerinin katılımıyla İstanbul’da gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Zeki Poyraz’ın Başkanlığında yapılan toplantıda, Türkiye’nin 13-16 Mart 2020 tarihlerinde Milano’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Su Arıtma Fuarı’nda partner ülke olarak yer aldığı bilgisi verildi.?

İklimlendirme Meclis üyeleri, 17 Nisan 2019 tarihinde Venedik Sarayı’nda  İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ve katılımcılara fırsatlar sunacak, MCE-Mostra Convegno Expocomfort Fuarı Türkiye Partner Ülke Basın Lansman Toplantısına davet edildi.

-Türkiye İklimlendirme Meclisi EVF Enerji Verimliliği haftasında

EVF Enerji Verimliliği haftasında Türkiye İklimlendirme Meclisinin yer alacağı oturum hakkında değerlendirmede bulunan Meclis üyeleri, panel konuşmacılarını belirledi. Toplantıda, EHİS Laboratuvarı kurulumu için Tire OSB’de arazi incelemesi yapıldığı bildirildi. Meclis temsilcileri, Kamu İhale Kurumu ihalelerinde yerli ürün kullanımına yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Resimler